Творча співпраця
2 червня відбулось закриття виставки «Світ, створений з паперу», яка упродовж місяця експонувалась у Миргородському краєзнавчому музеї імені Опанаса Сластьона. У рамках проведення цього заходу було підписано Меморандум про співпрацю Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського (в особі – директора коледжу, заслуженого працівника культури України Анатолія Насменчука) та Миргородського відділу культури (в особі – Ольги Ошеки). З нагоди цієї події начальнику Миргородського міського відділу культури – Ірина Середа, викладачка спеціальності «Декоративне мистецтво та ремесла» і водночас організатор виставки – подарувала роботу «За мотивами творів Марії Приймаченко», виконану студенткою ІІІ курсу Бєляєвою Анастасією.





Ірина СЕРЕДА, заслужений майстер народної творчості, викладачка коледжу










