“В щасливу путь, випускники!”

25 червня 2021року у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського відбулося свято вручення дипломів студентам IV курсів.

Розпочалося свято традиційно урочистою частиною, коли до зали були запрошені випускники 2021 року на чолі з головами циклових комісій  та керівниками груп.

Зі словами привітання до випускників звернувся директор коледжу А.М.Насменчук і вручив випускникам омріяні дипломи. Потім,  з теплими словами привітань та побажань, звернулася до випускників начальник відділу культури та туризму Козельщанської ОТГ, голова екзаменаційної комісії за спеціальністю “Менеджмент соціокультурної діяльності” Тетяна Володимирівна Власенко.

Теплі слова та настанови на майбутнє виголошували цього дня як викладачі,так і батьки студентів. Всі вітали зі святом випускників та бажали їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні.

Музичні вітальні дарунки прозвучали для випускників від студентів I-III курсів.

Випускний вечір відбувся в атмосфері радісного хвилювання та певного смутку за коледжем, що за час навчання став для колишніх студентів другою домівкою.

Бажаємо випускникам 2021 року не відступати від своїх цілей і принципів, не відмовлятися від своїх мрій і сподівань, не дозволяти нікому завадити досягти вам успіху і слави.

You may also like...

Залишити відповідь