Vivat, vivat рідний коледжу!

30 жовтня  2020 року велика творча родина котляревців святкує поважний ювілей нашої alma mater –  85-річчя від дня заснування коледжу ( а колись культурно-освітнього училища)  та 65-у річницю від дня перебування його на полтавській землі! Цього дня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки  та ІІІ фестивалю сучасних театрів в рамках проєкту «Малі міста – великі враження», яке проходило в онлайн – форматі.

Відкрив урочистості, приурочені ювілейній річниці, директор  коледжу Анатолій Миколайович Насменчук. З вітальним словом звернулися: виконуюча обов’язки директора Департаменту  культури і туризму Полтавської обласної державної адміністраціїї Ірина Анатоліївна Удовиченко, виконуючий обов’язки голови Гадяцької районної адміністрації Сергій Михайлович Бондаренко, випускниця коледжу, завідувач сектору культури молоді та спорту Лариса Володимирівна Труш, начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Катерина Григорівна Кувшинова.

Виступаючі зазначили, що сьогодні Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Петровича Котляревського – це  один із провідних мистецьких освітніх закладів нашого регіону, центр культури не тільки Гадяцького краю, а й всієї Полтавщини, він є  оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь, в якому формуються справжні творчі особистості – майбутні спеціалісти культури.

Цьогорічний ювілей, як і будь-який інший, став мистецьким вододілом досягнень у вимірі історії та часу, вражень, професійних звершень і людей, які творили і продовжують творити історію закладу.

Освітній заклад дав нашій неньці-Україні відомих співаків і музикантів, письменників і режисерів, хореографів і художників.

Тож за успіхи, досягнення у праці, вагомий внесок у розвиток національної культури і  мистецтва Полтавщини, підготовку кваліфікованих фахівців, високий професіоналізм та з нагоди 85-річчя  від дня заснування коледжу весь педагогічний колектив  був нагороджений Почесною грамотою Полтавської ОДА.

Почесними грамотами Гадяцької РДА та Гадяцької районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм нагороджені і наші викладачі Оксана Григорівна Кисіль та Євген Петрович Ляшенко.

Теплим слово ведучі згадали і про студентів, які ще не стали геніями, але уже досягли  вагомих успіхів у навчанні. А це: студентка спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Каріна Тренбач -іменною премією імені Івана Петровича Котляревського,  студентка спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Юлія Небесна – іменною премією імені заслуженого майстра народної творчості України  Григорія Олексійовича Кисіля, студентка спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Світлана Яковенко – іменною премією імені заслуженого працівника культури України  Івана Харитоновича Тендітника.

На завершення хочеться побажати всім «іменинникам» міцного козацького здоровʹ я, здійснення всіх крилатих задумів, нових успіхів, досягнень і звершень у розбудові незалежної України. Добробуту, радості  й піднесеного настрою! Хай множиться щастям кожен новий день і все  ваше життя!

О.В.Базавлук, викладач  коледжу

You may also like...

Залишити відповідь