Вперед, на професійну ниву

Студентські роки – найпрекрасніша, «золота» пора в житті людини. Студентські роки – це той час, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора  є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле і повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, проявів своїх талантів. Студентство – це відмінний шанс побачити «творчу» Україну, а, можливо, і світ, це нові знайомства і зустрічі, це ейфорійні почуття захоплення від того, чого досягнув.

І ось промайнули студентські роки наших випускників у стінах Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського. Позаду  навчання  в аудиторіях, виїзні концерти, виступи на столичних  і обласних, міських і сільських сценах України, участь у конкурсах та олімпіадах, як обласних, так і Всеукраїнських та Міжнародних, художні виставки в різних містах та музеях нашої країни і багато-багато іншого.

Фінальним етапом навчання став сьогоднішній розподіл випускників спеціалізацій: «Народна хореографія», «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» на майбутні робочі місця. 95% випускників денної форми навчання сьогодні отримали направлення на роботу. Свої професійні знання вони покажуть у різних мистецьких закладах області. Зокрема, у: Великокринківському ЗБК Глобинського РВК, Вельбівському СБК Гадяцького РВК, Новоселівському СК Зіньківського РВК, Штомпелівському СБК Хорольського РВК, Великобудищанському СБК Гадяцького РВК, Миргородському РБК, Кізлівському СБК Чорнухинського РВК, КЗ «Великосорочинський БК» Миргородського РВК, Пирятинській школі мистецтв, Полтавському українському музично-драматичному театрі імені М.Гоголя, ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

Директор коледжу, заслужений працівник культури України Насменчук А.М. та заступник директора з практичного навчання та зв’язків з громадськістю Боцула С.П. привітали випускників спеціальностей із отриманням першого робочого місця, зазначивши, що якщо раніше робота була, насамперед, інструментом виживання, то сьогодні вона стає ключовим інструментом самореалізації і  повинна приносити задоволення кожному,  хто відповідально ставиться до власного життя. А також висловили сподівання, що мистецький світ поповнився ерудованими й освіченими фахівцями, які пройшли ґрунтовну наукову школу та школу життя в нашому коледжі.

Усі студенти, як одна велика і дружня родина котляревців, щиро вітають випускників і ще з однією подією у їхньому житті. Зичуть щасливої  долі у світі обраної  професії, реалізації своїх знань та задумів на практиці, творчих злетів. Нехай завжди згадуються незабутні студентські роки і кожен з випускників з гордістю нестиме по життю звання випускника Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського, прославляючи рідну  alma mater славетними вчинками та корисними справами.

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь