ВРАЖЕННЯ ВІД КІНОЛЕКТОРІЮ

IMG_547958016200375 афiша_тiнi_забутих_предкiв

Хочу поділитися з вами враженнями від сьогоднішнього творчого вечора, який мені пощастило відвідати в стінах нашого училища культури (м. Гадяч).
Формат кінолекторію відвідую вперше (адже за час навчання в нас, тодішніх студентів початку 2000-х, не було такої технічної можливості). Дуже рада, що повертаючись в училище навіть після 10 років, відколи вже не студентка, я виходжу з новими знаннями і новими враженнями, а за це величезне спасибі моїм вчителям Валентині Іванівні Криворучко (до речі, керівник нашого літературного гуртка) і Галині Григорівні Сидоренко (в мене вона викладала культорологію)! По-доброму заздрю теперішнім студентам, що вони мають можливість відвідувати такі заходи – адже подача такого багатющого і цікавезного матеріалу з точки зору літератора і культоролога, аналіз картини тут же під час перегляду, я б навіть сказала, в деяких моментах “розкладання по поличках” (а картина, погодьтеся, дуже непроста) – це неоціненний досвід для людинидумаючої.

Я по мірі можливостей відвідую чимало мистецьких заходів у столиці та інших містах, бувала і на презентаціях артхаус-кіно, і маю з чим порівнювати, тому всі мої компліменти сьогодні по праву належать ведучим вечора, бо “планка” піднята високо.

Дякую, що навчаючи інших, ви не припиняєте навчатися самі – це безцінно. І ще (кажу без пафосу): сьогодні мої вчителі зробили для України хоч і маленьку (якщо брати в масштабі країни), але дуже важливу справу.
 О.Павелець, випускниця училища

You may also like...

Залишити відповідь