Вшановуємо День Соборності України

          Сьогодні відзначається важлива дата процесу становлення української державності. Саме 22 січня 1919 року було підписано Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу, який увійшов в історію як «Акт Злуки». Роком раніше — 22 січня 1918 року — було підписано IV універсал УЦР, який проголосив повну незалежність УНР.     

          22 січня 1919 року на Софійській площі прозвучали такі слова: «Віднині зливаються в одне віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна — в одну Велику Україну».

          Щороку 22 січня на вулицях Києва, Харкова, Львова та інших міст України можна побачити людей, які відзначають це свято. Живі ланцюги, які вони традиційно утворюють, символізують об’єднання країни.

          22 січня відбулося засідання викладачів циклової комісії соціально-економічних та природничих дисциплін Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, де було підведено підсумки роботи комісії протягом І семестру. Розглядались питання підготовки студентів коледжу до ДПА та проведення профорієнтаційної роботи викладачами на ІІ семестр 2020-2021 навчального року.

          Також викладачами  було створено символічний живий ланцюг, приурочений 102-й річниці проголошення Акту Злуки. Викладачі комісії із задоволенням долучились до традиційних заходів, якими вшановується День Злуки в Україні, сподіваючись, що мир і злагода незабаром запанують у нашій державі.

You may also like...

Залишити відповідь