Випускники, ви – гордість України!

Талант — це здібності природні,
Обдарування, справжній хист.
Хоч ти не бачиш їх сьогодні,
Бо ще малий на вік і зріст,
Та є в тобі обдарування,
Вони у кожного з нас є.
Лише потрібне намагання
Знайти в своїй душі своє.

Дійсно, таланти є в кожної людини, вони закладені від природи. Та у більшості  із нас душа лежить до чогось одного, яке ми намагаємося реалізовувати і розвивати все своє життя. І в цьому нам  допомагають різноманітні гуртки та студії естетичного виховання. Тут, починаючи з раннього дитинства, прищеплють любов  до того чи іншого виду мистецтва, розвивають таланти та навчають основам основ.

У Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського працює дитяча студія естетичного виховання, яка щороку поповнюється талановитими дітьми. Одні – приходять, інші – випускаються. От і сьогодні в актовій залі коледжу випускники образотворчого та хореографічного відділень отримали свідоцтва про закінчення студії. З цією подією їх вітали директор коледжу Анатолій Насменчук, керівники відділень – Наталія Берус і Марина Клименченко, батьки і друзі. Випускники поринули у спогади про щасливі дні, проведені в студії, насолоджувались творчими вітаннями, майстерно демонстрували свої досягнення.

Щиро вітаємо наших випускників-студійців! Бажаємо натхнення, творчих звершень, впевнено крокувати до мрії і щасливо жити під мирним небом України!

Викладач коледжу Ольга ЖИТЧЕНКО

You may also like...

Залишити відповідь