Виставка декоративно-прикладного мистецтва у Лубнах

25 жовтня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка декоративно-прикладної творчості студентів та викладачів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Ця виставка присвячена 25 річному ювілею спеціалізації. В її експозиції представлені дипломні, курсові та практичні роботи виконані в різних художніх техніках, традиційних для сучасного декоративно-прикладного мистецтва.

З вітальним словом до присутніх звернулися:

Юрій Литовченко – начальник управління культури і мистецтв виконкому Лубенської міської ради;

Аліна Гончарова – член національної спілки художників України, голова громадської організації художників Лубенщини «Пектораль»;

Юлія Новоселицька – науковий співробітник Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького;

Оксана Кисіль – викладач вищої категорії, викладач-методист циклової комісії викладачів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Вела відкриття виставки – студентка ІVкурсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Вікторія Безпала.

З нагоди відкриття виставки для всіх присутніх прозвучали українські пісні у виконанні Вікторії  Безпалої, Ліни Купріної  (керівник Наталія Горбачик) та випускниці нашого коледжу Наталії Карпенко.

У підготовці та відкритті виставки взяли участь викладачі спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Оксана Кисіль, Олександр Бондаренко та студенти І – ІІІ курсів спеціалізації.

You may also like...

Залишити відповідь