За все, що маю, дякую тобі

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами, немов мозаїкою, пишно вбирається   земля, теплий весняний вітер приносить до нас свято Матері.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня. В цьому році День матері в Україні припадає на 14 травня.

Безумовно,  День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

12 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася літературна година «За все, що маю, дякую тобі!»,  присвячена Дню матері.

Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з глибоким почуттям ніжності та любові виконували вірші, присвячені добрим, відданим, турботливим матерям. Студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Софія Манукян та Вікторія Вінер (клас викладача Григорія Харковини)  виконали пісні «Мамині руки», «Мальви» «Материнська любов». Студентка  спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» Надія Павленко (клас викладача Алли Гоменко) виконала  пісні «Матуся» та «Мамина коса»  у супроводі бандури.

Відколи ти пам’ятаєш себе — мама твій перший наставник. Ще малим ти летів до неї зі сльозами, коли тебе хтось ображав,  їй відкривав болі своєї душі, бо в материнському серці завжди знайдуться слова втіхи, найкраща порада. Кожна мати завжди зичить своїй дитині щастя-долі. Дуже зворушливо у виконанні викладача А.М.Гоменко прозвучала пісня «Лелеча доля»  у супроводі бандури.

Бережіть своїх матерів!  Берегти матiр – означає пiклуватися про чистоту джерела, з якого ти пив з першого свого подиху й питимеш до останньої митi свого життя.

Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих матерів з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

UCH_4901 UCH_4902 UCH_4911 UCH_4914 UCH_4928 UCH_4915 UCH_4919 UCH_4926

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь