Любов материнська – основа життя

Святкування Дня матері – це прекрасна можливість в черговий раз висловити подяку і безмежну відданість нашим Матерям – найдорожчим серцю людям, за ту любов, увагу, турботу і відданість, яку вони дарують нам.А ще, це привід задуматися, чи достатньо ми, дорослі діти, робимо для того, щоб наші матері жили краще, спокійніше. Стаючи матір’ю, жінка відкриває в собі кращі якості: ніжність, доброту, терпіння. За кожною нашою перемогою, нашим досягненням стоїть великий материнський труд.

10 травня в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Любов материнська – основа життя», присвячена Дню матері в Україні. Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» мали змогу переглянути відео презентацію, присвячену Матері – найголовнішій людині в житті кожного з нас.

В цей чудовий день, я бажаю всім матерям добра, щастя, впевненості в завтрашньому дні, здоров’я та довголіття. Нехай у ваших домівках завжди звучить дитячий сміх, а в родинах панують мир, радість і любов.

Пам’ятаймо про святість материнства! Привітайте всі своїх матерів, вклоніться материнській любові і материнській самопожертві.

IMG_8154 IMG_8160

 О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь