«Ми роду козацького нащадки»

          Осінь… Пора радості та смутку, пора спокою і тривог, найбагатша, найщедріша пора. Тихі, мрійливі, зажурені стоять ці осінні дні. І здається, ніби знову, вже вкотре прийшла до нас Прекрасна Діва Марія, щоб захистити нас.

14 жовтня – незвичайний день. Він увібрав у себе аж чотири свята: Покрову Пресвятої Богородиці,  День українського козацтва, День захисника України, День заснування УПА.

          12 жовтня в бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Ми роду козацького нащадки», на якій були присутні студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

          Усе частіше ми звертаємося до наших витоків: історії нашої країни, рідної мови, історії козацтва. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

Від нас залежить якою Україна буде в майбутньому. На сторожі кожного українця стоять наші захисники. З кожною кулею, яка зупиняла чиєсь серце, з кожною сльозинкою, кожною гримасою болю та страху ми стаємо більш мужніми, сильнішими. Патріотизм, героїзм нашого народу у всі часи був  прикладом для наслідування і сьогодні залишається прикладом для майбутніх поколінь.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь