Додаток до Положення обласний конкурс «Душі пісенної криниця»

Конкурсні вимоги:

– номінації :

  • народна пісня (сольне виконання);
  • народна пісня (мала форма: дует, тріо, квартет; ансамбль);

– вікова категорія учасників  – 14-18 років;

– твори виконуються українською мовою наживо під фонограму «мінус 1», живий музичний супровід («Троїсті музики», баян, фортепіано інше, або a cappella). Тільки для солістів – допускається бек-вокал, у випадку, якщо він не є основною темою.

Технічні вимоги до запису відео:

– дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу);

– відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання твору, без зупинки і монтажу. Під час виконання програми на відео повинні бути чітко видні руки, інструменти та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевій номінації повинні бути чітко видно всі учасники ансамблю;

– допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.

У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.

Оргкомітет залишає за собою право на публікацію на нашому офіційному сайті конкурсів будь-яких відеоматеріалів, надісланих учасниками  в розпорядження оргкомітету.

Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам) відеозапису, друковану та іншого роду продукцію, вироблену під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

Відправлення конкурсантом заявки і конкурсного відеоматеріалу, є підтвердженням і прийняттям всіх умов даного положення.

Відеоматеріал, записаний не в повному обсязі, до конкурсу не допускається.

З метою запобігання плагіату та дотримання норм доброчесності, додати супроводжувальний лист за підписом керівника навчального закладу, який підтверджує достовірність виконання програми виконавцем.