Додаток до Положення про відкритий обласний конкурс «Веселкові акорди»

До участі у Конкурсі запрошуються учні мистецьких шкіл, закладів загальної середньої освіти, музичних студій, аматорських творчих колективів, гуртків художньої самодіяльності (далі – учасники).

Умови проведення Конкурсу

У Конкурсі беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, учасники музичних студій, аматорських творчих колективів, гуртків художньої самодіяльності.

Вікові категорії:

І – молодша –  12-14 років (включно);

ІІ – старша – 15-17 років (включно).

Номінації:

– сольна гра (баян, акордеон, сопілка, скрипка, домра, гітара, бандура, цимбали, балалайка, труба, тромбон, саксофон, флейта, кларнет, інше);

– ансамблі народних та духових інструментів однорідних та мішаних складів.

Програма виступу повинна складатися з двох різнохарактерних творів  (переклади або обробки  народних пісень, танців, оригінальних творів тощо). Тривалість виступу до 10 хвилин. Твори виконуються напам’ять.

Етапи проведення конкурсу:

 • І етап – прийом заявок від конкурсантів до 17.04.2023р.;
 • ІІ етап – перегляд відеоматеріалів, визначення переможців конкурсу – з 17.04.2023р. до 20.04.2023р.;
 • ІІІ етап –  підведення підсумків, оголошення переможців – 21.04.2023року.

Умови подання конкурсних матеріалів та вимоги до них:

 1. На Конкурс подається  відеозапис виконання двох музичних творів.
 2. Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу.
 3. Під час виконання програми на відео повинні бути чітко видно руки, інструмент та особа виконавця.
 4. У ансамблевій номінації повинні бути чітко видно всі учасники ансамблю.
 5.   У ансамблях великого складу допускається участь  до 3-х дорослих учасників-викладачів (концертмейстерів) включно із керівником.
 6. Допускається аматорський формат запису при дотриманні усіх інших вимог конкурсу.
 7. У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.
 8. Оргкомітет залишає за собою право   на публікацію на нашому офіційному сайті будь-яких відеоматеріалів, надісланих учасниками в розпорядження оргкомітету.
 9. Відправлення конкурсантом заявки і конкурсного відеоматеріалу є підтвердженням і прийняттям всіх умов даного Положення.
 10.  З метою запобігання плагіату та дотримання норм академічно доброчесності до відеозапису обов’язково додається  супроводжуючий лист керівника закладу, який направляє конкурсанта із засвідченням достовірності виконання конкурсної програми вказаною особою.
 11.  Надсилаючи заявку на конкурс один з батьків (законний представник), який діє в інтересах дитини-учасника конкурсу, підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію конкурсного виступу без будь-яких претензій щодо авторського права в подальшому та на обробку своїх персональних даних та персональних даних його дитини (про що робиться відповідна відмітка)

Порядок подання конкурсної програми:

 1. Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заявки згідно з встановленими зразками (додаються) на електронну адресу: veselkovi.akordu.2023@gmail.com (розмістити відеоматеріали конкурсантів на каналі youTube, надавши посилання на відео в заявці).
 2. До заявки обов’язково  додається ксерокопія (скан-копія) свідоцтва про народження учасника( -ів)    або  відповідних сторінок паспорта (за наявності)

Оцінювання конкурсних виступів та визначення переможців  проводиться фаховим журі.

 Нагородження переможців

 1. Переможці Конкурсу нагороджуються Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.
 2. Керівники  дипломантів І, ІІ, ІІІ ступеня нагороджуються грамотами за підготовку переможця Конкурсу.
 3. Інші учасники Конкурсу отримують Грамоту за участь.
 4.  Рівень виконавської майстерності концертмейстерів учасників Конкурсу оцінюється фаховим журі; концертмейстери переможців Конкурсу отримують грамоти (подяки).